Wycena dokumentów

Dokumenty wyceniane są każdorazowo, na podstawie ilości znaków ze spacjami, po przesłaniu kolorowych skanów na adres mailowy:
  • tłumaczenie nieuwierzytelnione (zwykłe / specjalistyczne):
    1 strona = 1600 znaków ze spacjami,
  • tłumaczenie uwierzytelnione (poświadczone):
    1 strona = 1125 znaków ze spacjami.
Termin wykonania tłumaczenia ustalany jest po otrzymaniu tekstu.

Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę tłumaczenia

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Tłumacza MS Mostowy, al. Krasińskiego 1 pok. 507, 31-111 Kraków.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Tłumacza MS Mostowy, al. Krasińskiego 1 pok. 507, 31-111 Kraków.