Tłumaczenia przysięgłe online

W ramach świadczonej obsługi realizujemy tłumaczenia przysięgłe online. Tego rodzaju oferta skierowana jest do osób, które z różnych względów nie mogą natychmiast udostępnić nam oryginału dokumentu urzędowego, a w krótkim czasie potrzebują jego poświadczonego tłumaczenia.

Kancelaria tłumacza zapewnia sporządzenie wysokiej jakości tłumaczenia uwierzytelnionego także na podstawie kopii oryginału. Stosowna adnotacja („tłumaczenie z kopii”) znajdzie się wówczas na przygotowanym przekładzie językowym. Po przedstawieniu oryginalnego dokumentu tłumaczenie przysięgłe zmieni status na „tłumaczenie z oryginału”.

Poświadczone tłumaczenia online – jak to działa?

W jaki sposób przygotowujemy poświadczone tłumaczenia online, na przykład z języka angielskiego na język polski lub z języka polskiego na język angielski? W takim wypadku tłumacz przysięgły angielskiego pracuje na podobnych zasadach, jak w przypadku dysponowania fizyczną formą oryginalnego dokumentu. Oznacza to, że sporządzone tłumaczenie przysięgłe jest precyzyjne i szczegółowo opisane. Jakość tłumaczeń uwierzytelnionych, redagowanych w trybie online, nie odbiega w najmniejszym stopniu od standardów przyjętych dla typowego tłumaczenia przysięgłego pisemnego.

Profesjonalne tłumaczenia przysięgłe online jesteśmy w stanie przygotować na podstawie przesłanych nam drogą elektroniczną skanów czy zdjęć oryginalnego dokumentu lub też jego kserokopii przesłanej pocztą tradycyjną czy w inny sposób. Gotowe tłumaczenie „z kopii” może zostać odesłane do Klienta jako skan tłumaczenia przysięgłego czy też pocztą/kurierem na wskazany adres. O ile taki przekład ma być traktowany na równi z oryginałem, tłumacz przysięgły będzie musiał uzyskać wgląd do dokumentu w jego pierwotnej formie.

Realizacja tłumaczeń przysięgłych online

Tłumaczenia przysięgłe online (w formie elektronicznej) z i na język obcy są realizowane przez uprawnionych do tego tłumaczy przysięgłych (nasza Kancelaria tłumacza przysięgłego MS Mostowy współpracuje z tłumaczami przysięgłymi wielu języków obcych). Co to oznacza?

Sporządzone tłumaczenie przysięgłe online zostaje opatrzone stosowną pieczęcią tłumacza przysięgłego oraz podpisem tłumacza przysięgłego. Sam tłumacz realizujący dane zlecenie online jest wpisany na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Tym samym oficjalną i aktualną listą polskich tłumaczy przysięgłych dysponuje bezpośrednio Ministerstwo Sprawiedliwości.

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe online dla dokumentów urzędowych dowolnego rodzaju. Najczęściej są to:

 • tłumaczenia samochodowe – to jest dokumentów rejestracyjnych, umów kupna-sprzedaży,
 • tłumaczenia polskich dokumentów na potrzeby urzędów/organów zagranicznych,
 • tłumaczenia aktów notarialnych,
 • tłumaczenia dokumentów firmowych – umów, kontraktów itp.

Tłumaczenie uwierzytelnione w formie online pozwala zaoszczędzić sporo czasu w sytuacji, gdy niemal od ręki potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego danego dokumentu. Jednocześnie podobnie, jak w przypadku standardowego, stacjonarnego tłumaczenia Kancelaria MS Mostowy zapewnia ochronę danych osobowych Klientów i zachowanie 100% poufności.

Poświadczone tłumaczenie dokumentów online – krok po kroku

Zastanawiasz się, jak działa usługa tłumaczenia przysięgłego online? To zaledwie kilka prostych kroków dzielących Cię od otrzymania przekładu doskonałej jakości:

 1. skontaktuj się z Kancelarią – napisz lub zadzwoń i dopytaj o szczegóły – poprosimy Cię o przesłanie nam skanu dokumentacji,
 2. wycena tłumaczenia online – nasi eksperci w możliwie jak najkrótszym czasie wstępnie wycenią usługę tłumacza przysięgłego,
 3. akceptacja – jeżeli odpowiadają Ci nasze warunki cenowe, omawiamy sposób zapłaty oraz czas realizacji,
 4. realizacja tłumaczenia przysięgłego przez Kancelarię tłumacza online – tłumacz przysięgły, zgodnie z zasadami etyki zawodowej opracowuje wysokiej jakości przekład, który zostaje przez niego uwierzytelniony,
 5. dostarczasz oryginalne dokumenty urzędowe – jeżeli potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego o statusie „z oryginału”, poprosimy o dostarczenie do wglądu pełnej dokumentacji (po zakończeniu czynności tłumaczeniowych wróci do Ciebie w nienaruszonym stanie),
 6. gotowe tłumaczenie przysięgłe odsyłamy do Ciebie drogą elektroniczną i/lub tradycyjną pocztą.

Chcesz zamówić tłumaczenie przysięgłe online? Masz dodatkowe pytania lub wątpliwości? Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji na ten temat!

Tłumaczenia Przysięgłe Poświadczone Kancelaria Mostowy

KANCELARIA TŁUMACZA MS MOSTOWY

al. Krasińskiego 1 pok. 508, 31-111 Kraków

(Budynek JUBILAT)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek 9:00 – 16:50

Telefon+48 12 423 03 30

Telefon+48 889 365 964

Telefon+48 666 877 700

Telefonkancelaria@mostowy.com.pl

Konto bankowe:

Kancelaria Tłumacza MS Mostowy

al. Krasińskiego 1 pok. 508, 31-111 Kraków

PL 44 1140 2004 0000 3202 7868 0570

SWIFT: BREXPLPWMBK

mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) LODZ

Skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Tłumacza MS Mostowy, al. Krasińskiego 1 pok. 507, 31-111 Kraków.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Tłumacza MS Mostowy, al. Krasińskiego 1 pok. 507, 31-111 Kraków.