Dowiedz się więcej! Telefon: +48 889 365 964 lub +48 666 877 700
  • Polski
  • English

O nas

Nasza Kancelaria jest prowadzona przez panią Monikę Mostowy, wpisaną na listę tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/817/06. W 1998 r. została ustanowiona tłumaczem przysięgłym przez Prezesa Sądu Wojewódzkiego i rozpoczęła pracę, jako biegły sądowy dla organów Wymiaru Sprawiedliwości.

Pani Monika Mostowy jest Vice Prezesem Małopolskiego Koła Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych „TEPIS” z siedzibą w Warszawie, który reprezentuje interesy tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych, we współpracy z polskim rządem.

Od trzech lat pani Monika Mostowy prowadzi zajęcia ze studentami, którzy chcą zdać egzamin państwowy i zostać tłumaczem przysięgłym. Najlepsi studenci, rekomendowani przez uczelnie, odbywają praktyki zawodowe w naszej Kancelarii. Kancelaria Pani Mostowy prowadzi samodzielną działalność gospodarczą w zakresie tłumaczeń wszelkiego rodzaju dokumentów dla instytucji państwowych, firm i osób fizycznych.

Nasza Kancelaria Tłumacza współpracuje z tłumaczami przysięgłymi i specjalistycznymi ponad 40 języków. Jesteśmy jedną z najbardziej renomowanych i polecanych Kancelarii Tłumacza w Krakowie i Małopolsce. Świadczymy usługi o ogólnopolskim zasięgu.

Kancelaria posiada w AXA ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej o sumie gwarancyjnej 50 000 PLN. Zlecenia przyjmowane są pocztą zwykłą i elektroniczną lub osobiście. Wystawiamy faktury VAT.

Back to Top

Facebook

Google Plus